www.decoupage.lowicz.pl

                    


Wrażliwość na piękno, umiejętność dostrzegania piękna w zwykłych, codziennych sytuacjach, widokach i zachowaniach napotykanych osób, te cechy z pewnością posiada każdy prawdziwy artysta, który nie tylko czuje i dostrzega piękno ale potrafi je tworzyć np. w swoich pracach. Każdy z nas jest w jakiejś mierze „artystą”.

Słowo Decoupage oznacza „wydzierać”, „wycinać” ale przecież sztuka decoupage daje nam o wiele większe możliwości tworzenia i rozwoju. Kwestia stworzenia indywidualnego stylu jest w tym wszystkim najważniejsza. Grunt to nie kopiować, nie podpatrywać tylko samemu zgodzie z własną intuicją i wyczuciem tworzyć, wówczas każda praca będzie indywidualna i z duszą :).

Malując przedmioty z zamiłowania, z olbrzymią chęcią i z „sercem” zawsze wkładamy w taką pracę część siebie, angażujemy: wzrok, ręce, umysł....

U mnie decoupage narodziło się bardzo spontanicznie. Spodobały mi się przedmioty wykonane przez moją kuzynkę. Najpierw je podziwiałam aą wreszcie zapragnełam trochę sama „poczarować” :)

Dzięki temu, że jestem osobą upartą ale w dobrym tego słowa znaczeniu :), ambitnie i konsekwentnie dążyłam do celu, który narodził się oczywiście z czasem: własnego sklepiku z rękodziełem artystycznym – decoupage. Miejsca pewnego mnóstwa unikatowych i pełnych ciepła przedmiotów, które nadają ciekawy charakter i tworzą dobry klimat w każdym pomieszczeniu.

Malują właściwie na wszystkim i wszystko :) na drewnie, plastiku, porcelanie, glinie, gipsie, szkle, ceramice itp. Malują rzeczy nowe jak i używane. Wykorzystują zaawansowane techniki decoupage m.in.: postarzanie, przecieranie przedmiotów, cracle jednoskładnikowe, dwuskładnikowe. Z uwagi na fakt, iż pochodził z łowicza, nie jest mi obca tutejsza kultura ludowa. Chętnie wykorzystują motywy wycinanek, kolorowe pasiaki, koguty. Inne wzory nadają przedmiotom charakter bardziej klasyczny, nowoczesny, czy np. retro- vintage. Tworzą elementy dekoracyjne i okazjonalne ( bombki, aniołki, jajka, zawieszki, obrazki, świeczniki, pudła, kufry ozdobne itp.), oryginalną biżuterię, niepowtarzalne prezenty na każdą okazje, unikatowe przedmioty dla domu. Prace są typowo łowickie i o różnej tematyce.

Zapraszam serdecznie do ich obejrzenia w tutejszej galerii a zainteresowanych oczywiście do zakupu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania z Państwa strony odnośnie moich prac :) telefoniczne będą mailowe. Malują również na zamówienie, zgodnie z życzeniem klienta – są to czasem naprawdę wyzwania aby utrafią w gust i zamysł klienta odnośnie malowanego przedmiotu...;)

Niesamowitą satysfakcję dla mnie jest praca u siebie, tworzenie co dzień nowych przedmiotów, nieustanne zdobywanie nowych umiejętności w tej dziedzinie. Każdy ruch pędzla i zaskakujący tego efekt wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Codzienne doświadczenie w malowaniu ubogaca mój dorobek w technice decoupage:)

Największą rekompensatą za trud i wysiłek jaki wkładam w swoją pracę jest zachwyt i zadowolenie w oczach bliskich jak również klientów, którzy oglądają z podziwem gotowe przedmioty wystawione w moim sklepie :). Słowa uznania i docenienia są naprawdę budujące i motywujące do dalszej pracy.

Sobie i innym „zakochanym” w decoupage życzę wielu sukcesów w tworzeniu kolejnych perełek decoupage i satysfakcji z tego co robimy!

główna   |    o mnie   |    decoupage   |    oferta   |    o łowiczu   |    galeria   |    kontakt

RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
Sklep: al. Henryka Sienkiewicza 34, 99-400 Łowicz
tel: 506 527 604, e-mail: joana51@wp.pl, www.decoupage.lowicz.pl