Zakątek Rękodzieła

w Łowiczu

Dostrzeganie piękna...

Wrażliwość na piękno, umiejętność dostrzegania piękna w zwykłych, codziennych sytuacjach, widokach i zachowaniach napotykanych osób, te cechy z pewnością posiada każdy prawdziwy artysta, który nie tylko czuje i dostrzega piękno ale potrafi je tworzyć np. w swoich pracach. Każdy z nas jest w jakiejś mierze „artystą”.

Słowo Decoupage oznacza „wydzierać”, „wycinać” ale przecież sztuka decoupage daje nam o wiele większe możliwości tworzenia i rozwoju. Kwestia stworzenia indywidualnego stylu jest w tym wszystkim najważniejsza. Grunt to nie kopiować, nie podpatrywać tylko samemu zgodzie z własną intuicją i wyczuciem tworzyć, wówczas każda praca będzie indywidualna i z duszą :).

Zapragnęłam trochę "czarów"...

Malując przedmioty z zamiłowania, z olbrzymią chęcią i z „sercem” zawsze wkładamy w taką pracę część siebie, angażujemy: wzrok, ręce, umysł….

U mnie decoupage narodziło się bardzo spontanicznie. Spodobały mi się przedmioty wykonane przez moją kuzynkę. Najpierw je podziwiałam aż wreszcie zapragnełam trochę sama „poczarować” 🙂

Dzięki temu, że jestem osobą upartą ale w dobrym tego słowa znaczeniu, ambitnie i konsekwentnie dążyłam do celu, który narodził się oczywiście z czasem: własnego sklepiku z rękodziełem artystycznym – decoupage. Miejsca pewnego mnóstwa unikatowych i pełnych ciepła przedmiotów, które nadają ciekawy charakter i tworzą dobry klimat w każdym pomieszczeniu.

Maluję na wszystkim... i wszystko...

Na drewnie, plastiku, porcelanie, glinie, gipsie, szkle, ceramice itp. Maluję rzeczy nowe jak i używane. Wykorzystuję zaawansowane techniki decoupage m.in.: postarzanie, przecieranie przedmiotów, cracle jednoskładnikowe, dwuskładnikowe. 

Z uwagi na fakt, iż pochodzę z Łowicza, nie jest mi obca tutejsza kultura ludowa. Chętnie wykorzystuję motywy wycinanek, kolorowe pasiaki, koguty. Inne wzory nadają przedmiotom charakter bardziej klasyczny, nowoczesny, czy np. retro, vintage. 

Tworzę elementy dekoracyjne i okazjonalne (bombki, aniołki, jajka, zawieszki, obrazki, świeczniki, pudła, kufry ozdobne itp.), oryginalną biżuterię, niepowtarzalne prezenty na każdą okazję, unikatowe przedmioty dla domu, biura, lokalu czy restauracji.

Zapraszam serdecznie do ich obejrzenia w tutejszej galerii a zainteresowanych oczywiście do zakupu. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania z Państwa strony odnośnie moich prac 🙂 telefoniczne bądź mailowe. Maluję również na zamówienie, zgodnie z życzeniem klienta – są to czasem naprawdę wyzwania aby utrafić w gust i zamysł klienta odnośnie malowanego przedmiotu…

Niesamowitą satysfakcją dla mnie jest praca u siebie, tworzenie co dzień nowych przedmiotów, nieustanne zdobywanie nowych umiejętności w tej dziedzinie. Każdy ruch pędzla i zaskakujący tego efekt wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Codzienne doświadczenie w malowaniu ubogaca mój dorobek w technice decoupage.

Największą rekompensatą za trud i wysiłek jaki wkładam w swoją pracę jest zachwyt i zadowolenie w oczach bliskich jak również klientów, którzy oglądają z podziwem gotowe przedmioty wystawione w moim sklepie. Słowa uznania i docenienia są naprawdę budujące i motywujące do dalszej pracy.

Sobie i innym „zakochanym” w decoupage życzę wielu sukcesów w tworzeniu kolejnych perełek decoupage i satysfakcji z tego co robimy!

Zapraszam do sklepu!

Sklep nazywa się Zakątek Rękodzieła i znajduje się w Łowiczu przy Ul. Aleje Henryka Sienkiewicza 34 jest to mały sklepik (mini galeria), w którym można zakupić unikatowe, wyszukane perełki w postaci ręcznie zdobionych przedmiotów zaawansowaną techniką decoupage, na każdą okazję! 🙂

Zadowolonych Klientów
0 +
Wykonanych prac
0 +
Lat działalności
Ponad 0

Poznaj moich Klientów

To idealne miejsce na zakup wyjątkowego prezentu dla mojej żony. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Joanny w doborze idealnego prezentu.
Robert A.
...Twoja galeria to kolorowy zawrót głowy. Gdy weszłam do sklepu, nie wiedziałam na co patrzeć. Rzeczy, które robisz to prawdziwe dzieła sztuki, świadczące o Twoim dużym artyzmie . Podziwiam i doceniam. I jestem bardzo szczęśliwa, że miałam okazję cię poznać....
Barbara W.
Dzieła sztuki to mało powiedziane. Te przedmioty mają duszę i dzięki Pani Joannie, dostały drugie życie! Coś pięknego!
Anna W.

Poznaj moją ofertę!

Przedmioty ręcznie malowane przy pomocy techniki decoupage. Prace w różnym stylu: współczesneretrorustykalnevintage, shabby chic… i oczywiście łowickie. Każdy zapewne znajdzie „coś” dla siebie czy bliskich, na każdą okazję! Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i zachęcam gorąco do zakupu wyszukanych perełek!

Dołącz do nas na Facebooku!

Witryna rekomendowana przez
Portal Sztuki Polskiej